Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php:524) in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/cache/tpl-emerald-header-56acdb1ebb8a967118dc7927416fb02d.php-stage2 on line 5
Snowolf obhajoba
Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Snowolf obhajoba

Autor Paw 
Paw
Snowolf obhajoba
23. 02. 2018 15:56
Vloni jsem slavně zvítězil v premiéře Snowwolfa. Letos jsem jet nechtěl, ale týden púřed startem se mi ozval hlavní organizítor, že mná pro mě volný snowbike a já vůl si ho půjčil a... nakonec se přihlásil. Teprve po zaplacení jsem se podíval na předpověď a zjistil, že v Kruškách bude v sobotui a neděli ráno -16 až -20 st. C :-( Celkem mě to děsí, ale už se nedá nic dělat. Jdu do toho a budu jako vždy makat za celý Margl!
Držte mi palce a pošlete mi trochu toho tepla z vašich brlohů - Startuje se dnes v 20h.

Jedu tuhletu šílenost: [wolf-man.cz]
Mělo by to být možné sledovat online zde: [wolf-man.cz]

Paw
Re: Snowolf obhajoba
26. 02. 2018 09:27
Paw
Re: Snowolf obhajoba
26. 02. 2018 10:40
Nakonec jo, ale nejdřív jsem to na checkpointu v půlce vzdal :-) Zachlastal s ostatními přeživšími, vyspal se a protože bylo v neděli hezky, tak jsem před 13h vyrazil nalehko, že to jako zkusím a uvidím. Nakonec jsem to dnes po 3h ráno docvakl na Klínovec v mínus 20stC. Margl nevzdává, nechci riskovat dobré jméno klubu :-)

Paw
Paw
Re: Snowolf obhajoba
26. 02. 2018 10:48
Jelení jsem projížděl ve 23h, naštěstí chvíli před teplotním rekordem. Tepleji tam bylo ale jen o pár stupňů :-)
[www.irozhlas.cz]

Paw
Re: Snowolf obhajoba
27. 02. 2018 08:14
Už seš posunutej smiling smiley
jako někde jinde smiling smiley
Jen pozor na klouby, asi to není optimál...
Paw
Re: Snowolf obhajoba
23. 11. 2018 21:10
Milča Silný píše reportáž z letošního Wolfmana - Margl je tam několikráte zmíněn byť jen v podobě přezdívky pro mojí maličkost:
první díl: [www.cykloserver.cz]
druhý: [www.cykloserver.cz]

Paw
Paw
Re: Snowolf obhajoba
03. 12. 2018 17:12
...žádná reakce, tak alespoň komentář od bikera Teepexe, který má za sebou několik Loudání i 1000miles ke třetímu dílu. Takovou poklonu mi zatím nikdo nesložil :-)

Citaci
Teepex
RE: Wolfman Snow 2018, 3. díl
pánové jste borci jeden jak druhej, ale Margl, to je monstrum z galaxie Arkanasmiling smiley) super pocteni, pro me zima neni, ale asi jsou to castecne vymluvy, to je jasny díky za zazitky, umim si to castecne uzit s vami

Paw
Re: Snowolf obhajoba
07. 12. 2018 11:27
Já to četl,
nejlepší jak hledal ty páčky na řidítkách a taky jaks jel na druhou stranu. Mně to dost připomělo Vimper, kde jsme si tenkrát "zazávodili" v sestavě Jaryn, Satan, Plechy and me. Únava a chlast se ve vrcholném stádiu projevují podobně...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.