Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: strstr(): Empty needle in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php on line 524

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/read.php:524) in /data/web/virtuals/109902/virtual/www/domains/bigbajk.cz/phorum/op/cache/tpl-emerald-header-56acdb1ebb8a967118dc7927416fb02d.php-stage2 on line 5
BB2012
Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

BB2012

Autor Seiko 
BB2012
30. 01. 2012 15:25
Hoj!

Navrhuji 2 termíny, kdy bych mohl:

01) od soboty 30.6.2012 (v týdnu jsou dva svátky)
02) od soboty 28.7.2012

Tak pište, pokud se někomu jeden nehodí.
Re: BB2012
01. 02. 2012 20:13
mě je to jedno
předpokládám, že na 4-5 dnů pojedu
záleží kam se pojede

kam se pojede ???
Re: BB2012
02. 02. 2012 15:15
Kam se pojede? Kam bys chtěl?
Re: BB2012
06. 02. 2012 22:24
Můžem se utábořit v YACHTU a dělat hvězdicové vyjížďky ...
:drunk::thumbup::jump:smoking smiley:thumbdown:confused smileyspinning smiley sticking its tongue outdrinking smileysmileys with beer:devil::sad:

to by byla účast ! a kylometrůůů
Re: BB2012
08. 02. 2012 21:15
tip na výjížďky

[www.youtube.com]

ale chce to trochu fištróna a rovinu... Třeba před yachtem...

confused smileyconfused smiley:drunk::drunk:confused smileyconfused smiley
Re: BB2012
14. 02. 2012 14:23
Brzy bude určen termín!
Paw
Re: BB2012
16. 02. 2012 15:37
Ahoj,
za mě jsou zatím v pohodě oba termity.

Paw
Re: BB2012
16. 02. 2012 17:14
Zatím dle vašich vyjádření jsou oba termiti stejně žádané ...

kdy a kdo určí ten správný?
nebo pojedem na bajky 2x ??? :jump:
Re: BB2012
17. 02. 2012 13:38
Pokud jsou oba termiti stejně žádané, určím termín já - Mamka!

Ale furt máte možnost to ovlivnit...
Re: BB2012
26. 03. 2012 15:21
Nazdar bájkaři!

Od soboty 30.6.2012 se letos jede na bájky!!! Zapište si do kalendářů.

Ještě je třeba rozhodnout kam, očekávám živou diskuzi smiling smiley

Seiko
Re: BB2012
26. 03. 2012 16:42
Po pivovarech.... Vod sudu k sudu.
Re: BB2012
28. 03. 2012 20:11
Hvězdicově z Yachtu?
Začínám uvažovat.

666
Re: BB2012
29. 03. 2012 03:55
Z Yachtu se dá hvězdicově např. na tyto pivovary:

Starobrno - Brno
Pegas - Brno
Richard - Žebětín
Černá Hora - Černá Hora
Kvasar - Sentice
Padochov - Oslavany

a možná i na jiné ... smileys with beer
Re: BB2012
29. 03. 2012 13:47
I do Vyškova by se dalo, klidně i vlakem.
Re: BB2012
29. 03. 2012 20:21
nebo ávií
Re: BB2012
09. 04. 2012 21:35
Dneska jsem potkal na bajku Kinga. Už má najetý letos 1800km, hovado. Taky jezdí, kde se dá, viz odkaz:

[www.lidovky.cz]
Paw
Re: BB2012
10. 04. 2012 22:47
Koukám, že termín bájků se nám pěkně kryje [www.mtbtrilogy.cz].
Jsou to takové kratší MTB Challenge v místě Teplických a Broumovských skal. Tož bychom se tam mohli vypravit. Jsou tam super terény a zafandit nebo se dokonce i účastnit.

Paw
Re: BB2012
12. 04. 2012 18:53
Nó, mě se to líbí! Tak asi odhlasováno.
Re: BB2012
13. 04. 2012 07:09
Mě se to taky líbí a už sem se přihlásil ať je nějaká motivačka trénovat.
Bylo by dobrý zafčas zrobit a zamluvit nějakou základnu (spaní, škopky, list, teplo, ...)
Re: BB2012
13. 04. 2012 07:20
ZVÝHODNĚNÉ STARTOVNÉ (ÚSPORA LITR) JE POUZE DO 14.4.2012 !!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.